Strona Główna
Lis 18
sobota

Kim jesteśmy?

Agencja Promocyjna "Swobodny Przepływ Myśli" zajmuje się różnorakimi typami działań promocyjnych i PR-owskich dla swoich klientów. Naszym atutem są działania niekonwencjonalne, które odbywają się w zaskakujących miejscach, czy czasem wręcz w mediach. Nie uciekamy od nowoczesnego marketingu w Internecie. Prowadzimy bieżącą obsługę promocyjną firm i instytucji.

Nasi Klienci:

Dane Teleadresowe

Agencja Promocyjna "Swobodny Przepływ Myśli"

Kraków 30-507, ul. Celna 3/5

Tel. Kom.: (+48) 608-496-827
Tel./Fax: (+48) 12-311-36-32
GG: 9524952

Znajdź Nas Na:

FacebookTwitter
Nasza Klasa

Kto Jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
02.01.2007 - 18.05 - Rekordowy Łańcuch

Rekord w długości choinkowego łańcucha został ustanowiony na tydzień przed świętami w Olkuszu k. Krakowa. Najdłuższy w Polsce łańcuch ma 664 metry i 40 cm. Na ustanowienie rekordu mieszkańcy Olkusza mieli 8 godzin, czyli "dniówkę". Próbę nadzorował sędzia Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości - krajowego odpowiednika Księgi Guinessa. Olkuskie bicie rekordu zostało zorganizowane przez Agencję Swobodny Przepływ Myśli w Centrum Handlowym Echo w Olkuszu. Informacje o ustanowieniu rekordu pojawiły się m.in. w Polskim Radiu, sieci Eska i Polskapresse, Rzeczpospolitej, Superekspresie i Gazecie Wyborczej.

Ochotnikom i klientom centrum handlowego pomagała specjalna ekipa techniczna, która przygotowywała potrzebne materiały. Do pracy włączyły się nie tylko dzieci, ale także dorośli. Rodzina Śtachów ze Sławkowa wyprodukowała sama ponad 10 metrów choinkowego łańcucha. Agencja SPM wspólnie z Centrum Handlowym "Echo" w tym dniu przygotowało dla klientów mnóstwo konkursów z nagrodami w postaci sprzętu RTV i AGD. Dzieci mogły spotkać się z Mikołajem i jego świtą, otrzymać słodycze i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

 

Rekordowy Łańcuch
 
 
 

 
09.11.2006 - 22.46 - Sukces Road Show II

Zdecydowany wzrost sprzedaży produktów bankowych i widoczna poprawa rozpoznawalności marki to efekty pięciotygodniowej kampanii organizowanej w całej Polsce dla Eurobanku przez Agencję SPM. Eventy rozgrywające się przed oddziałami bankowymi w 25 miastach opierały swoją skuteczność na atrakcyjnych choć prostych konkursach, w których główną nagrodą był 29-calowy telewizor. Jak na SPM przystało, szczególny nacisk został położony na dynamiczną animację non stop.

 

Road Show II
 
 
 

 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 Następna > Ostatnia >>

Strona 53 z 53
Strona Główna